CZ | DE | EN

Ubytování Liberec

Wellness Penzion U Muzea

 

Znáte ten pocit, kdy se vám po sauně nebo vířivce chce jen tak ležet a odpočívat? U nás můžete zůstat klidně celou noc od 19.00 do 10.00.

Během letních prázdnin od 1.7. do 31.8. je možné se ubytovat v jednom z našich privátních wellness i na více nocí a to již od 13:00 bez doplatku. 

Privátní wellness de luxe se nachází v prvním patře, kde je finská sauna se solnou terapií a podélná vířivá vanaOdpočívat můžete v relaxační části, která je oddělená a vypadá jako pokoj s velkou postelí, parketami, hliněnými omítkami a nádhernou zimní zahradou s květinami.
Cena 2 399 Kč pro 2 za noc a 1 999 Kč pro 1 za noc.


Dále Vám nabízíme privátní wellness s krbem se nachází v přízemí, kde na Vás čeká velká koupelna s kulatou vířivou vanou, ve které si můžete vychutnat relaxační chvilky s pohledem na rozpálený krb
Vůně dřeva, vonných olejů, stylový nábytek, manželská postel, televize, přehrávač a útulný koutek se sedačkou Vám zpříjemní chvilky odpočinku. V tomto wellness není sauna.
Cena 2 299 Kč pro 2 za noc a 1 899 Kč pro 1 za noc.

A do třetice nabízíme menší privátní wellness v suterénu, kde je také finská sauna, kulatá vířivá vana a relaxační část s lůžkem 140 cm hned vedle vany.
Cena 2 199 Kč pro 2 za noc a 1 799 Kč pro 1 za noc.

 

Dále vám nabízíme ubytování na penzionu ve  dvoulůžkových pokojích a naše apartmány. Více na www.penzionumuzea.cz

Wellness de luxe
Wellness de luxe
Wellness s krbem
Wellness s krbem
Wellness s krbem
Wellness
Wellness


© 2023 Wellness Penzion U Muzea Liberec / GDPR