CZ | DE | EN

Dopřejte si uvolňující masáž přímo v našem wellness

 

Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Stačí si jen vybrat.

 

Čokoládová masáž

cokoladova masaz

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Masáž 30 minut: 600 Kč   60 minut: 1 200 Kč
 

Skořicová masáž

skoricova masaz
Skořicová detoxikační masáž se provádí teplým skořicovým olejem, který způsobuje místní prohřátí tkání, rozšiřuje cévy a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Skořicový olej se používá zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh.

Masáž 30 minut: 600 Kč   60 minut: 1 200 Kč
 
Levandulová masáž

levandulova masaz
Zklidňující aroma levandule Vás příjemně naladí. Pleť sametově zjemní a její příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá Vám radost ze života. Dopřejte si příjemnou relaxační masáž levandulovým tělovým olejem, který zregeneruje Vaše unavené tělo a uklidní svalové i nervové napětí.

Masáž 30 minut: 600 Kč   60 minut: 1 200 Kč

 Citrónová masáž

citronova masaz 1

Dopřejte si voňavý relax, který vám navodí příjemnou atmosféru. Při masáži se nepoužívá tlaková metoda, věnuje se více péče uvolnění svalového napětí a nastolení psychické rovnováhy. Masáž působí proti depresi, úzkosti, nespavoti. Celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Masáž je vhodná i pro neklidné děti.

Masáž 30 minut: 600 Kč   60 minut: 1 200 Kč


Kinezio-taping

kineziotaping 
Kineziotaping je terapeutická metoda používaná k léčbě akutních i chronických potíží pohybového aparátu. Kineziotape je v podstatě pružná bavlněná páska, která při správné aplikaci snižuje bolest, umožňuje rychlejší hojení a ovlivňuje správnou funkci svalů.

Malý tape předloktí, krk, zápěstí: 100 Kč
Střední tape bedra, lopatky, trapéz, koleno, lýtko: 200 Kč
Velký tape  záda, rameno, stehno: 300 Kč
 

© 2023 Wellness Penzion U Muzea Liberec / GDPR